Specjalista ds. logistyki (m/k/d) Zespół ds. operacji mobilnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
REICHHART Logistik Gruppe
2. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Dane podstawowe

Powinieneś znać następujące języki: Niemiecki

Powinieneś posiadać następujące prawo jazdy: B

Powinieneś/-nnaś wykazać gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy: Tak

Powinieneś posiadać doświadczenie zawodowe: Tak

Poszukujemy

ZESPÓŁ UŻYTKOWANIA MOBILNEGO

Są tam, gdzie jest taka potrzeba: nasz mobilny zespół wdrożeniowy ds. logistyki magazynowej składa się ze specjalistów ds. logistyki, którzy podróżują do różnych lokalizacji REICHHART i aktywnie wspierają zespoły na miejscu. Pożegnaj tę samą codzienność – w całych Niemczech czekają na Ciebie różnorodne wyzwania.

  • Zmienne zadania w różnych lokalizacjach REICHHART
  • W razie potrzeby wspieraj zespół na miejscu: przejmując wszystkie zadania operacyjne w zakresie logistyki magazynowej i montażu
  • Przetwarzanie zamówień od towarów przychodzących do towarów wychodzących z wózkiem widłowym i bez niego

Oferujemy

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus wydatki
  • Różnorodność dzięki podróżom i zmianie lokalizacji
  • Pokrywamy koszty i organizację wyjazdu
  • Zniżki od wielu dostawców i marek
  • Zorganizowane szkolenia w różnych lokalizacjach
  • Stroma krzywa nauki, dalszy rozwój, odskocznia do kariery
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Pełne szacunku traktowanie w świetnym zespole

Praca na pełen etat, praca od zaraz

Wymagane

  • Doświadczenie w logistyce operacyjnej
  • Uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Znajomość języka niemieckiego, dodatkowa znajomość języka będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo chętny do podróży (pożądana rezydencja w okolicach Amberg)
  • Gotowość do pracy zmianowej w różnych modelach zmianowych

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862