Specjalista ds. logistyki (język niemiecki)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SALES HR
12. 6. 2024

Naszym klientem jest firma produkcyjna, poszerzająca swój dział logistyczny.

Kraków

Bochnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- organizacja transportów, wysyłek i przygotowanie niezbędnych dokumentów

- współpraca z klientami : potwierdzanie zamówień, ustalanie daty dostaw, informowanie o wysyłce i statusie zamówień

- optymalizacja kosztów transportu

- działanie na giełdzie transportowej

- analiza, negocjacje cen i warunków dostaw

- współpraca z innymi działami w zakresie koordynacji dostaw oraz planowania produkcji

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką - minimum 3 lata

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (codzienna praca w tym języku) oraz komunikatywnie - angielskiego

- mile widziane wykształcenie wyższe - kierunkowe : logistyka / transport

OFERUJEMY

- wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę : 12 000 - 14 000 PLN brutto

- dodatkowy system premiowy

- pakiet benefitów : opieka medyczna, multisport

- dofinansowanie urlopu

- dużą samodzielność w firmie generującej ok miliard przychodu

  • Praca Kraków
  • Logistyk Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851