Specjalista ds. logistyki (język niemiecki)
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, Małopolskie, Polska
SalesHR
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja transportów, wysyłek i przygotowanie niezbędnych dokumentów
  • współpraca z klientami : potwierdzanie zamówień, ustalanie daty dostaw, informowanie o wysyłce i statusie zamówień
  • optymalizacja kosztów transportu
  • działanie na giełdzie transportowej
  • analiza, negocjacje cen i warunków dostaw
  • współpraca z innymi działami w zakresie koordynacji dostaw oraz planowania produkcji

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką - minimum 3 lata
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (codzienna praca w tym języku) oraz komunikatywnie - angielskiego
  • mile widziane wykształcenie wyższe - kierunkowe : logistyka / transport

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę : 12 000 - 14 000 PLN brutto
  • dodatkowy system premiowy
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, multisport
  • dofinansowanie urlopu
  • dużą samodzielność w firmie generującej ok miliard przychodu

  • Praca Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851