Specjalista ds. Logistyki i Zarządzania Magazynem
  • Cholerzyn, ul. Sportowa 2
małopolskie, Cholerzyn, ul. Sportowa 2, małopolskie, Polska
ESA logistika
5. 10. 2024

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).
 Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie danymi w systemie WMS i przeprowadzanie kontroli procesów.
  • Nadzór nad zapasami magazynowymi.
  • Usprawnianie procesów logistycznych.
  • Przygotowanie raportów okresowych.
  • Przestrzeganie standardów BHP.
  • Udział w inwentaryzacjach.
  • Obsługa dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
  • Biegła obsługa MS Office.
  • Wiedza o procesach i systemach magazynowych (np. SAP, WMS).
  • Doświadczenie w podobnej roli.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Elastyczność godzinowa (praca zmianowa i weekendy).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie plus premia.
  • Pakiety medyczne i ubezpieczeniowe finansowane częściowo przez pracodawcę.
  • Benefity: karnet sportowy, świadczenia urlopowe, świąteczne, na Dzień Dziecka.
  • Wsparcie socjalne i karta przedpłacona z miesięcznymi środkami.
  • Szkolenia wstępne i możliwość rozwoju.
  • Budowanie nowego zespołu w renomowanej firmie logistycznej.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648