Specjalista ds. logistyki i zakupów
  • Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)
mazowieckie, Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), mazowieckie, Polska
Paweł Witak
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Balneo to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizujące się w dostarczaniu wysokiej jakości akcesoriów do łazienek.

Nasza misja to przekształcanie codziennej przestrzeni użytkowej w eleganckie i funkcjonalne miejsce relaksu.

Oferujemy szeroki asortyment produktów, w tym kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, odpływy liniowe oraz inne akcesoria łazienkowe.

Od momentu powstania firmy, stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie oferty, aby w pełni odpowiadać na potrzeby naszych klientów. W ciągu najbliższych kilku lat mamy ambitny cel, aby stać się liderem w segmencie akcesoriów łazienkowych.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym wartościom i konsekwentnemu działaniu, w ciągu najbliższych lat zdobędziemy pozycję lidera w branży akcesoriów łazienkowych, dostarczając produkty, które będą inspirować do tworzenia pięknych i komfortowych przestrzeni.

Jeżeli chcesz razem z nami tworzyć ten projekt, aplikuj już dziś.

Opis stanowiska
  • Optymalizacja kosztów zakupów oraz kosztów logistycznych.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami.
  • Aktywne poszukiwanie oraz wybór dostawców usług (firmy transportowe, dostawcy opakowań itp.).
  • Negocjowanie warunków zakupów.
  • Analizowanie stanów magazynowych, wielkości sprzedaży oraz przygotowywanie zamówień.
  • Koordynowanie działań na styku dostawca-przewoźnik-magazyn.
  • Współpraca z firmami transportowymi oraz kurierskimi.
  • Bliska współpraca z działem handlowym oraz magazynem.

Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość pakietu MS Office (w tym Excel) na poziomie min. średniozaawansowanym.
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, dystrybucji oraz logistyki
  • Umiejętności negocjacyjne oraz rozwiązywania problemów.
  • Wielozadaniowość, komunikatywność, dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
  • ciekawą i różnorodną pracę w zgranym zespole kreatywnych ludzi
  • bardzo duże możliwości rozwoju
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w rozwoju kompetencji.
  • praca w systemie jednozmianowym, poniedziałek-piątek 08:00 – 16:00
  • stałe wynagrodzenie
  • premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji
  • praca stacjonarna w biurze w Sokołowie k/Pruszkowa

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584