Specjalista ds. logistyki i transportu
  • Drzewce
lubelskie, Drzewce, lubelskie, Polska
Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

Do jednej z naszych spółek z Grupy o profilu logistycznym poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. logistyki i transportu.

Do zadań na tym stanowisku będzie należeć:

-Organizowanie procesów spedycyjno - przewozowych

-Monitorowanie przebiegu transportu i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizowanymi transportami

-Budowanie długofalowych relacji z klientami i przewoźnikami

-Analiza kosztów transportu i wdrażanie działań optymalizacyjnych

-Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji transportowej

-Utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi zleceń

Nasze wymagania

-Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe z zakresu logistyki i (lub) transportu

-Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze transportu lub logistyki

-Znajomość systemów transportowych oraz rynku transportowego

-Wiedza z zakresu prawa ruchu drogowego, transportowego oraz spedycyjnego

-Bardzo dobra znajomość topografii Polski

-Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania samodzielnych decyzji pod wpływem presji czasu i rozwiązywania problemów

-Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

-Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów ds. transportu i logistyki

-Ciekawe wyzwania zawodowe

-Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Praca lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087