Specjalista ds. Logistyki i Procesów Logistycznych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Województwo warmińsko-mazurskie, Polska
Niczuk
16. 9. 2024

Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

⭐Więcej na niczuk.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-       bieżące analizy przepływu towarów i poziomu zapasów

-       koordynowanie procesów logistycznych wewnętrznych i zewnętrznych firmy

-       koordynowanie procesów w magazynach zewnętrznych w kraju i za granicą, optymalizacja poziomu zapasów

-       aktywne poszukiwanie operatorów logistycznych dla nowych rynków eksportowych, współpraca z lokalnym operatorem logistycznym

-       współpraca z innym działami

-       przygotowywanie zestawień i raportów (stany magazynowe, rotacje materiałów, etc.)

-       optymalizacja procesów pod względem kosztów, jakości i terminów

OCZEKIWANIA

- doświadczenie w analizach kosztów

-       doświadczenie w obróbce i analizie dużych baz danych

-       bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

-       znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

-       umiejętność organizacji własnej pracy

-       umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniu

-       umiejętność radzenia sobie ze stresem

-       dodatkowym atutem będzie znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne

OFERUJEMY

-       stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

-       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-       transparentne warunki wynagrodzenia

-       zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

-       możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji

-      atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, nagrody roczne, wczasy pod gruszą

-      dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

-      transport pracowników do firmy THALE Sp. z o. o. Sp. k. z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał

Proces rekrutacji:

  • ANALIZA ZGŁOSZEŃ - Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

  • WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA - Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

  • SPOTKANIE REKRUTACYJNE - ( stacjonarne lub online) Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. Zwykle nasze rekrutacje przeprowadzamy w dwóch etapach, przy bardziej wymagających stanowiskach może pojawić się ich więcej.

  • WITAMY W ZESPOLE THALE! Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy, poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.

  • Praca Olsztyn
  • Logistyk Olsztyn
  • Specjalista ds. kadr i płac Olsztyn
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Olsztyn
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Olsztyn
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567