Specjalista ds. Logistyki i Procesów Logistycznych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
THALE sp. z o.o. sp. k. (właściciel marki NICZUK)
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • bieżące analizy przepływu towarów i poziomu zapasów
  • koordynowanie procesów logistycznych wewnętrznych i zewnętrznych firmy
  • koordynowanie procesów w magazynach zewnętrznych w kraju i za granicą, optymalizacja poziomu zapasów
  • aktywne poszukiwanie operatorów logistycznych dla nowych rynków eksportowych, współpraca z lokalnym operatorem logistycznym
  • współpraca z innym działami
  • przygotowywanie zestawień i raportów (stany magazynowe, rotacje materiałów, etc.)
  • optymalizacja procesów pod względem kosztów, jakości i terminów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w analizach kosztów
  • doświadczenie w obróbce i analizie dużych baz danych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniu
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • transparentne warunki wynagrodzenia
  • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika
  • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, nagrody roczne, wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru
  • transport pracowników do firmy THALE Sp. z o. o. Sp. k. z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie biletów do teatru, filharmonii

Miejsce pracy

Wilimowo 2

11-041 Olsztyn

Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

  • Praca Olsztyn
  • Logistyk Olsztyn
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Olsztyn
  • Specjalista ds. kadr i płac Olsztyn
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Olsztyn
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Olsztyn
  • Specjalista ds. telekomunikacji Olsztyn
  • Specjalista ds. PR Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690