Specjalista ds. Logistyki
  • Warka
Warka, Warka, Masovian Voivodeship, Polska
DONIMET BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warka

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie ciągłości produkcji
  • Zabezpieczenie terminowości wysyłek wyrobów gotowych
  • Poszukiwanie oszczędności
  • Wydłużanie terminów płatności
  • Polepszanie wyników logistycznych tj. optymalizacja kosztów
  • Wystawianie dokumentów magazynowych
  • Wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (preferowane kierunki techniczne)
  • Minimum rok pracy w zakładzie produkcyjnym o podobnym profilu w Dziale Logistyki, Magazynu lub Zakupów
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z Dostawcami
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Orientacja na jakość
  • Dbanie o terminowość
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość Access, Raks SQL

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, w tym nauki języka angielskiego
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, m.in.:
  • Prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu na osoby bliskie)
  • Karty Multisport (w 3 wariantach – wybierasz najlepszą dla siebie opcję),
  • Grupowego ubezpieczenia na życie - UNUM
  • Świadczeń z Funduszu Socjalnego (m.in. dofinansowanie do urlopów, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY

To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 52 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DONIMET BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Gośniewska 43, 05-660 Warka (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: office.donimet@assaabloy.com.

  • Praca Warka
  • Warka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087