Specjalista ds. logistyki
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Professional
7. 10. 2024

Miejsce pracy: Polkowice

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie i przetwarzanie zamówień do zakładów oraz dostawców zewnętrznych.
  • Zarządzanie zapasami, by zapewnić terminową realizację zamówień klientów.
  • Zarządzanie transportami i dbanie o terminowe dostawy.
  • Analizowanie wymagań klientów i optymalizacja wskaźników KPI.
  • Współpraca z dostawcami w celu realizacji zamówień klientów.
  • Skuteczne wprowadzanie i wycofywanie części, aby sprostać potrzebom klientów i zminimalizować ryzyko dla firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe i doświadczenie w logistyce lub na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, aby komunikacja z partnerami była płynna.
  • Dobra znajomość MS Office i SAP.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, również pod presją czasu.
  • Jesteś zespołowym graczem, który wie, jak współpracować i wspierać innych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę.
  • Po okresie wdrożeniowym możliwość pracy w systemie hybrydowym.
  • Dofinansowanie karty Medicover Sport.
  • Dotacja na stołówkę firmową.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do wczasów.
  • Firmowe eventy i integracje.
  • Owocowe wtorki i czwartki.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku

Szukasz pracy pełnej wyzwań i możliwości rozwoju? Chcesz stać się częścią zespołu, w którym każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, a przyjazna atmosfera i wsparcie kolegów to podstawa? Jeśli tak, czekamy właśnie na Ciebie! Jako Specjalista ds. logistyki będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy klienta oraz pełne wsparcie, by realizować swoje pomysły!

Od 17 lat z powodzeniem łączymy ekspertów z najwęższych specjalizacji. Specjalizujemy się w aktywnym Headhuntingu, Executive Search, RPO i Contractingu kadry wyspecjalizowanej (w tym Kadry Zarządzającej).

Jesteśmy zespołem, który rozmawia z biznesem i rozumie strategiczne cele kadry managerskiej, co w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami sprzedażowymi oraz wiedzą i opanowaniem najnowocześniejszych narzędzi z zakresu rekrutacji, daje nam możliwość realizowania najtrudniejszych projektów w zaledwie 7 dni.

7 dni to nie tylko cyfra, to wartość, którą powtarzamy jak mantrę od 2019 roku, kiedy wprowadziliśmy ten standard do naszej normy pracy i Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, z czego jesteśmy corocznie audytowani.

Dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w ramach 10 kluczowych branż: Inżynieria i produkcja Finanse i księgowość Logistyka i łańcuchy dostaw Sieci handlowe i moda IT i telecom Digital & e-commerce Sprzedaż i marketing Prawo i podatki Farmacja i sprzęt medyczny Konstrukcje budowlane i Nieruchomości.

Human & Hunter Professional to również część obecnej w 11 krajach Grupy SGP, która od 2006 roku świadczy kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu i szkolenia kadr, kontroli jakości dla branży motoryzacyjnej i marketingu dla firm (promocja w Social Mediach, organizacja Eventów, Corporate Branding). Grupa posiada nowoczesne centrum jakościowo-inżynieryjne oferujące również rozwiązania m.in. tomografii komputerowej i skanowania 3D. Jako Grupa obsługujemy ponad 3 000 partnerów na świecie, zatrudniając ponad 5 000 pracowników na poczet zadowolonych Klientów.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Francuska 8, 40-015 Katowice (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: anna.nawalaniec@human-hunter.pro.

  • Praca Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087