Specjalista ds. logistyki
  • Sokołów
mazowieckie, Sokołów, mazowieckie, Polska
TLC Rental Sp. z o.o.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • realizacja usług transportowych i montażowych dla klientów oraz prowadzenie dokumentacji związanych z obsługą zamówień
  • planowanie pracy magazynierów oraz kontrola efektywności i wydajności ich pracy
  • rozliczanie podwykonawców i magazynierów z powierzonych zadań
  • współpraca ze stałymi przewoźnikami i podwykonawcami
  • wprowadzanie dokumentów do systemu SAP Business One
  • kontrola i ewidencja faktur kosztowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy – w szczególności z działem handlowym
  • współpraca z pozostałymi spółkami z Grupy TLC
  • organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp i ppoż

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku logistyka w branży budowlanej, technicznej lub/i transportowej
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji czasu pracy swojego oraz zespołu
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe: logistyka lub pokrewne)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • znajomość systemu SAP Business One

To oferujemy

  • inwestujemy w rozwój pracownika poprzez kursy i szkolenia pracownicze
  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zapewniamy benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna Medicover, karta sportowa MultiSport)

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584