Specjalista ds. Logistyki (droga ekspresowa)
  • Świnoujście
Świnoujście, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
POLAQUA Sp. z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

POLAQUA SP. Z O.O.
W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o.,
na budowę drogi ekspresowej S3 w Świnoujściu
poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko:
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
Miejsce pracy: ul. Bunkrowa 1, Świnoujście
ZADANIA:
• wsparcie działu logistyki w procesie zakupu materiałów;
• monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie bazy danych magazynu budowy;
• kontrola nad optymalizacją zapasów materiałów budowlanych;
• zapewnienie właściwej logistyki dostaw;
• dbałość o dobre relacje z kontrahentami.
WYMAGANIA:
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku na kontrakcie drogowym – warunek konieczny;
• wykształcenie – wyższe kierunkowe;
• dobra znajomość Excela;
• dobra organizacja pracy własnej;
• prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• pracę w zespole specjalistów z branży;
• pakiet benefitów.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Świnoujście
  • Świnoujście - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567