Specjalista ds. logistyki części zamiennych
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, Masovian Voivodeship, Polska
"OMNIRES", sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. logistyki części zamiennych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroki zakres zadań związanych z logistyką, wsparciem administracyjnym oraz pracami w zakresie magazynowania i wydawania produktów.
  • Oferta dotyczy stanowiska łączącego pracę przy komputerze z pracą fizyczną.
  • Zakres obowiązków:
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie magazynowym.
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących stanów magazynowych.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z administracją magazynu.
  • Organizacja przestrzeni magazynowej, dbanie o odpowiednie rozmieszczenie towarów.
  • Kontrola stanów magazynowych oraz utrzymywanie porządku w magazynie.
  • Procesy związane ze zwrotami i złomowaniem.
  • Regularne przeglądy i inwentaryzacje magazynu.
  • Optymalizacja procesów magazynowych.
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności pracy magazynu.
  • Przestrzeganie zasad BHP i dbanie o bezpieczne warunki pracy w magazynie.
  • Przyjmowanie, konfekcjonowanie i wydawanie towarów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej i logistyki.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów magazynowych (ERP, WMS).
  • Podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
  • Zdolność do pracy zespołowej oraz komunikatywność.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Gotowość do pracy fizycznej oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia.
  • Premie uznaniowe/okolicznościowe oraz dofinansowanie m.in. do wakacji.
  • Odpowiednie narzędzia pracy wspierające wykonywanie codziennych zadań.
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej Medicover, MultiSport, dostępu do platformy językowej eTutor.
  • Miejsce wykonywania pracy: Nadarzyn.

O nas

OMNIRES to polska firma o globalnym zasięgu, której pasją od ponad 30 lat jest tworzenie wysokiej jakości produktów i doświadczeń tak, aby umożliwić innym kreację przemyślanych, inspirujących do życia wnętrz.

Oferta marki obejmuje rozbudowany asortyment produktów do wyposażenia łazienki oraz kuchni: od armatury i akcesoriów, przez wanny i umywalki, po rozwiązania do strefy prysznica i wc. Różnorodność wzorów i wykończeń kolorystycznych pozwala na wybór dowolnej estetyki i stworzenie indywidualnego stylu we wnętrzu, a także zapewnia szeroką gamę rozwiązań projektowych.

W trosce o środowisko naturalne OMNIRES projektuje wszystkie produkty świadomie w oparciu o analizę całego cyklu ich życia przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowców i materiałów, a także intuicyjnych rozwiązań, które pomagają ograniczyć zużycie wody i energii. Produkty marki powstają przy współpracy z uznanymi projektantami, których indywidualne doświadczenia przekładają się wyjątkowe wartości projektowe.

Kolekcie marki były wielokrotnie doceniane za wzornictwo, użycie innowacyjnych materiałów oraz wdrożenie nowych rozwiązań technologicznych, zdobywając prestiżowe nagrody, m.in. Red Dot Design Award, Good Design, IF Design Award, German Design Award, Top Design Award, Must Have oraz Dobry Wzór.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "OMNIRES", sp. z o.o. z siedzibą w: Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: odo@omnires.com.

  • Praca Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087