Specjalista ds. logistyki
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. To już 18 lat na rynku.Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Jesteśmy butikową Agencją Rekrutacyjną, która podchodzi indywidualnie do potrzeb klientów i oczekiwań kandydatów. Pomagamy kandydatom w rozwoju kariery.Aktualnie dla naszego klienta, Lidera na rynku e-commerce poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. logistyki do pracy w magazynie obsługującym duży sklep internetowy.Zatrudnienie bezpośrednie u klienta.

SDL/BYD/10/24

Zadania

Praca w magazynie realizującym wysyłki i obsługę sklepu internetowego z dużym asortymentem,Monitoring procesów przygotowywania przesyłek na magazynie oraz ich spedycji w oparciu o ustalone wewnętrznie standardy postępowania, Raportowanie dostrzeżonych niezgodności w procesach magazynowania i spedycji,Przygotowywanie działań zaradczych, krótkich instrukcji i wdrażanie właściwych standardów w procesach magazynowych celem zapewnienia optymalnych kosztów spedycji dla firmy,Tworzenie dokumentów ZAMDOS na podstawie otrzymanych dokumentów od dostawców,Awizowanie dokumentów ZAMDOS w firmowych systemach informatycznych, ustalanie dat dostaw z dostawcami oraz monitorowanie procesu przyjmowania ich na magazynie,Tworzenie dokumentów PZ,Obsługa niezgodności w dostawach (braki, uszkodzenia, nadwyżki) w kontakcie z dostawcą, magazynem i księgowością w tym tworzenie niezbędnych transakcji i dokumentów magazynowych,Bieżący monitoring stanów magazynowych oraz weryfikacja rozbieżności stanów pomiędzy ERP, a WMS,Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji stanów magazynowych na grupie indeksów oraz ich rozliczanie,Wystawianie dokumentów magazynowych wyrównujących stany towarowe,Uczestniczenie w organizacji, przeprowadzeniu oraz rozliczeniu rocznej inwentaryzacji stanów magazynowych,

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,Dobra obsługa komputera,Dobra obsługa systemów informatycznych typu WMS, ERP, etc,Dokładność w prowadzeniu dokumentacji,Gotowość do pracy w dynamicznym otoczeniu sklepu internetowego z dużą sprzedażą,Samodzielność w działaniu,Mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu dobrym,Komunikatywność,

Oferta

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wyników pracyUmowę o pracęMożliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycjiPracę w nowoczesnym otoczeniu oraz przyjaznej atmosferzeUdział w tworzeniu sukcesów firmyUbezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkachPakiet prywatnej opieki medycznej

  • Praca Bydgoszcz
  • Logistyk Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563