Specjalista ds. Logistyki
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Bogucki folie
19. 9. 2024

„BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.
poszukuje kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Jatne (pow. Otwocki)
Obowiązki:
1. Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie procesów transportowych.
2. Stały kontakt z klientami (m.in. awizacja dostaw, potwierdzanie godzin rozładunków/załadunków)
3. Współpraca z przewoźnikami
4. Wprowadzanie danych do systemu
5. Optymalizacja procesu dostaw oraz kosztów transportu, organizacja odbiorów od klientów firmy.
6. Współpraca z Działem Obsługi Klienta, Zaopatrzenia, Produkcji oraz Magazynowania
7. Obsługa linii telefonicznej działu i obsługa klientów zainteresowanych ofertą firmy
8. Nadzór nad obiegiem palet zwrotnych- ustalanie odbioru palet od Klientów
Wymagania:
• Biegła znajomość pakietu MS Office
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
• Przyjazną atmosferę
• Możliwość rozwoju
• Dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce
Przypominamy o zawarciu sformułowania wyrażającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.

  • Praca Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584