Specjalista ds. Logistyki
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Hangsen Sp. z o. o.
28. 5. 2024

Firma Hangsen jest oddana rewolucyjnej branży elektronicznych papierosów od momentu jej powstania. Nasza Firma jest światowym liderem w dziedzinie e-płynów i vapingu z szerokim portfolio marek. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów vapingowych zgodnych z TPD, niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Poszukujemy:
Główne obowiązki:

  • współpraca z klientami i kontrahentami;
  • terminowe wypełnianie i składanie wszystkich dokumentów sprzedaży, współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi;
  • organizacja przyjęć i wydań towarów/produktów gotowych z magazynu (zarządzanie wysyłkami i importem);
  • prowadzenie raportów dotyczących wysyłek i importu;
  • weryfikacja dokumentacji eksportowej/importowej;
  • weryfikacja faktur transportowych;
  • analiza ofert transportowych;
  • kontrola nad rozładunkiem/załadunkiem;
  • rozbudowa bazy danych przewoźników;
  • wprowadzanie danych do systemu INTRASTAT;
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji powierzonych zadań;

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziana specjalizacja: logistyka);
  • doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki (minimum 2 lata);
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym;
  • dobra znajomości MS Excel;
  • praca pod presją czasu;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • zdolności analityczne;
  • radzenie sobie ze stresem;
  • umiejętność pracy zespołowej;

Oferujemy:

  • praca na cały etat;
  • praca od poniedziałku do piątku (I zmiana);
  • praca stacjonarna;
  • umowa o pracę;

  • Praca Bytom
  • Logistyk Bytom
  • Specjalista ds. finansów Bytom
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bytom
  • Specjalista ds. PR Bytom
  • Specjalista ds. reklamy Bytom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bytom
  • Specjalista ds. Zakupów Bytom
  • Specjalista ds. marketingu Bytom
  • Specjalista ds. ofertowania Bytom
  • Specjalista ds. Zarządzania Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055