Specjalista ds. Logistyki
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Beso Lux Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja transportu towarów
  • Optymalizacja łańcucha dostaw
  • Koordynacja działań związanych z dystrybucją produktów
  • Optymalizacja kosztów logistycznych
  • Systemowa obsługa zamówień i dokumentacji
  • Codzienna współpraca z przewoźnikami w celu weryfikacji statusu dostawy
  • Aktualizacja portali w oparciu o dostępne dane logistyczne
  • Codzienna współpraca z klientami i dostawcami
  • Rozwijanie współpracy z nowymi firmami transportowymi
  • Pomoc w organizacji importu produktów drogą morską
  • Raportowanie wyników działań logistycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizacji transportów
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność oraz terminowa realizacja zadań
  • Komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w pracy z MS Office
  • Doświadczenie w orgaizacji transportu drogą morską
  • Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
  • Znajomość systemu operacyjnego Comarch Optima
  • Znajomość przepisów celnych

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne środowisko pracy
  • Praca w młodym i wysoce zmotywowanym zespole
  • Świetne możliwości nauki i rozwoju
  • Praca w firmie pełnej entuzjazmu i ducha zespołowego, w kulturze, która zachęca do przedsiębiorczości, zwinnego myślenia

  • Praca Łódź
  • Logistyk Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563