Specjalista ds. logistyki
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Posiadasz doświadczenie jako Specjalista ds. Logistyki? Cechują Cię zdolności analityczne, jesteś otwarty na naukę, potrafisz szybko podejmować decyzję a w sytuacjach kryzysowych reagujesz sprawnie? Zatem daj Nam się poznać i aplikuj.

Miejsce pracy: Gliwice

Oczekujemy

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. logistyki
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomości programu Excel (m.in. tabele przestawne)
  • znajomości procedur celnych oraz INCOTERMS
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i reagowania w sytuacjach kryzysowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Naszego Klienta
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych według indywidualnego planu szkolenia
  • pracę w godzinach 8 - 16 (poniedziałek - piątek)
  • wynagrodzenie miesięczne 7000 zł - 8000 zł brutto
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną dofinansowaną przez Pracodawcę, pakiet sportowy Multisport, świadczenia pozapłacowe z funduszu świadczeń socjalnych m.in. premie świąteczne.

Zadania

  • nadzór nad terminowością wysyłek wyrobów gotowych oraz towarów
  • nadzór nad terminowością dostaw z zewnątrz oraz harmonogramowanie zapotrzebowania
  • współpraca z wyznaczonymi działami w zakresie ustalenia optymalnego planu logistycznego dotyczącego załadunków i rozładunków, dostaw i wysyłek m.in. dział magazynu, dział Kontroli Jakości, dział Planowania
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów (dokumenty wysyłkowe)
  • współpraca z wyznaczonymi działami odnośnie przygotowywania dokumentów eksportowych oraz importowych a także odpraw celnych
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami w zakresie odpraw celnych
  • kontakt oraz ścisła współpraca z firmami transportowymi, agencjami celnymi

  • Praca Gliwice
  • Logistyk Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190