Specjalista Ds. Logistyki
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Advantech Europe BV
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

Będziesz aktywnie uczestniczyć w codziennym wykonywaniu ogólnych czynności magazynowych. Oznacza to przyjmowanie, przechowywanie i wysyłanie paczek. Dla nas bardzo ważne jest, aby wszyscy zatrudnieni w magazynie byli wszechstronni. Oznacza to, że twoje dni nigdy nie będą takie same!

Twoje przykładowe obowiązki w ciągu dnia:

• Pakowanie i rozpakowywanie towarów;

• Pobieranie towarów na podstawie zamówień klientów;

• Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na terenie magazynu i narzędzi magazynowych;

• Odpowiedzialność za czystość magazynu;

• Utrzymywanie prawidłowych dokumentów;

• Wsparcie w odprawach celnych;

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, dla której praca w magazynie lub logistyce już nie ma wielu sekretów. Wiesz, co robić i jak to zrobić dobrze. Jakość pracy jest dla Ciebie bardzo ważna, ponieważ pracujemy z dość delikatnymi produktami. Masz doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego, najlepiej z odpowiednim certyfikatem. Ponieważ pracujesz z produktami z całej Europy, ważne jest też, abyś mówił po angielsku i po polsku. Dużym plusem będzie też znajomość programu SAP. Wreszcie, jesteś po prostu osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

How Do We See The Future

Praca na stanowisku logistyka to zdecydowanie zawód przyszłości, szczególnie w kontekście postępującej globalizacji gospodarki oraz rosnącego przepływu towarów i usług. Wraz z tymi trendami dynamicznie rozwija się branża logistyczna, której zadaniem jest zsynchronizowanie wszystkich ogniw łańcucha dostaw – szybciej, taniej i na najwyższym poziomie. W Advantech, logistycy mają możliwość dogłębnego poznania procesów zarządzania łańcuchem dostaw oraz szerokiej gamy produktów dla sektora automatyki przemysłowej. Udział w projektach lokalnych i europejskich stwarza nie tylko nowe wyzwania, ale także sprzyja rozwojowi zawodowemu i poszerzaniu kompetencji w strukturach firmy.

Your Challenge

Każdego dnia nasza firma wysyła i otrzymuje przesyłki z komputerami i częściami. Do twoich obowiązków będzie należało zapewnienie, by proces ten odbywał się w niezakłócony i płynny sposób. Bez Ciebie żaden klient nie otrzymałby zamówionego towaru!

Advantech jest liderem w dostarczaniu zaufanych, innowacyjnych produktów, usług i rozwiązań. Oferujemy kompleksową integrację systemu, sprzęt, oprogramowanie, usługi projektowe zorientowane na klienta, systemy wbudowane, produkty automatyki przemysłowej i globalne wsparcie logistyczne.

  • Praca Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087