Specjalista ds. logistyki
  • Lubień Kujawski
Lubień Kujawski, Lubień Kujawski, kujawsko-pomorskie, Polska
POLMAIS KARBOWSKI DUKLAS Sp. j.
9. 5. 2024

Firma POLMAIS w Lubieniu Kujawskim, Narty 34a, poszukuje pracownika na stanowisko:Specjalista ds. logistyki w branży rolniczej

Obowiązki

  • Organizowanie i nadzorowanie odbiorów i dostaw towarów do klientów
  • Kontrola terminowości dostaw
  • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży
  • Ścisła komunikacja z magazynem oraz kierowcami
  • Wyjaśnianie reklamacji i niezgodności dostaw od strony logistycznej
  • Nadzór nad stanami magazynowymi ściśle określonych towarów
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z realizacją wysyłki
  • Nadzór nad flotą pojazdów służbowych (m.in. eksploatacja, paliwo)

Wymagania

  • Wykształcenie: min. Średnie, preferowane wyższe kierunki: transport, logistyka
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania
  • Sumienność i dokładność
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Chęć przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie I zmianowym z reguły pon.-pt. w godz. 7:00-15:00
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kawę, herbatę
  • Pracę w miłej i kameralnej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Spotkania integracyjne

  • Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji poprzez portal GoWork lub osobiście w siedzibie Spółki.

  • Praca Lubień Kujawski
  • Lubień Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246