Specjalista ds. Logistyki
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
UAB XM Textiles Europe
15. 8. 2024

Poszukujemy entuzjastycznego i zorganizowanego Specjalisty ds. Logistyki, który dołączy do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja codziennych operacji logistycznych.
  • Komunikacja z dostawcami i zapewnianie płynności przepływu towarów.
  • Monitorowanie i analiza terminowości oraz efektywności dostaw.
  • Utrzymywanie kontroli nad stanem magazynowym i wprowadzanie danych do systemu.
  • Współpraca przy planowaniu i realizacji tras transportowych.

  • Sporządzanie raportów dla zarządu na temat efektywności procesów logistycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub zawodowe (preferowane w dziedzinie logistyki, zarządzania lub pokrewnych).
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w logistyce.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.
  • Umiejętność pracy zespołowej i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość zasad i procedur zarządzania logistyką oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania.
  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji opartych na wskaźnikach wydajności.
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie w pracy z programami do zarządzania logistyką będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć nauki i rozwoju w dziedzinie logistyki.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w Polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Możliwości szkolenia i rozwoju. Możliwość przyuczenia i przeszkolenia w miejscu pracy;
  • Zdobywanie doświadczenia w trakcie pracy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy;
  • Możliwości rozwoju kariery w szybko rozwijającej się firmie;
  • Spotkania zespołu, imprezy wewnętrzne i uroczystości w Polsce i za granicą;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Gdańsk
  • Logistyk Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536