Specjalista ds. logistyki
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
HAYS
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1189228

Dla jednego z naszych klientów, jednego z największych producentów FMCG poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalista/ka ds. Logistyki

Obowiązki:

  • Zarządzanie wskaźnikiem usług dla przedsiębiorstw eksportowych UE i Ameryki, wsparcie dla zespołów w zakresie transportu morskiego i drogowego.
  • Śledzenie raportu planu dostaw, aby zapewnić realizację dostaw i adresowanie awarii usług logistycznych.
  • Współpraca z jednostkami zaopatrzenia i planistami dostaw w celu planowania transportu zgodnie z celami dostaw.
  • Przygotowanie analiz danych dla wskaźników KPI logistyki (koszt, usługa, D&D)
  • Zarządzanie spotkaniami przeglądowymi wydajności dla przedsiębiorstw/globalnych forów łańcucha dostaw.
  • Prowadzenie cyfryzacji logistyki: budowa i operacjonalizacja dashboardu KPI logistyki.
Wymagane doświadczenie:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w logistyce eksportowej (transport morski i drogowy)
  • Wiedza na poziomie branżowym w zakresie transportu morskiego i drogowego, głównie w Europie.
  • Zaawansowana obsługa programu Excel
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Praca w modelu hybrydowym (2 HO, 3 z biura)
  • Umowa o pracę tymczasową na rok
  • Benefity (opieka medyczna, karta multisport)

  • Praca Katowice
  • Logistyk Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251