Specjalista ds. logistyki (import-eksport)
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy z branży FMCG, w związku z rozwojem struktur w Polsce (a ściślej - w Łodzi), poszukujemy obecnie Logistyków (import-eksport) z doświadczeniem w transporcie morskim. Zatrudnienie od zaraz lub od lutego 2025.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami i aplikowania (CV w języku angielskim).

Twoje zadania:

  • Kontakt z klientami, dostawcami oraz partnerami logistycznymi
  • Zarządzanie transportem i koordynacja załadunków
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do importu i eksportu towarów
  • Zapewnianie realizacji zamówień klientów, zgodnie z umowami
  • Planowanie i koordynacja dostaw od zewnętrznych dostawców
  • Weryfikacja i zatwierdzanie faktur kosztowych
  • Udział w projektach optymalizacyjnych
  • Rozwiązywanie problemów
  • Pełnienie funkcji łącznika między zewnętrznymi partnerami logistycznymi a wewnętrznymi interesariuszami

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (logistyka lub pokrewne kierunki)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw i/lub logistyce importu/eksportu (w tym w transporcie morskim - warunek konieczny)
  • Znajomość międzynarodowych przepisów transportowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość pakietu MS Office lub Google Office Suite
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

Benefity:

  • Umowa o pracę w międzynarodowej, stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Bonus roczny do wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa od poniedziałku do piątku (elastyczne godziny rozpoczęcia - między 7:00 a 9:00)
  • Biuro ze strefą relaksu w Łodzi
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Karta lunchowa
  • Program kafeteryjny
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Wydarzenia integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Logistyk Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536