Specjalista ds. logistyki – obsługa klienta
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Grammer Automotive Polska Sp. z o. o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i weryfikacja zamówień klientów
  • Korekty zamówień w SAP
  • Ścisła współpraca z działem planowania produkcji, zamawiania komponentów oraz magazynem
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Udział w spotkaniach projektowych
  • Zamawianie transportów do klientów
  • Zamawianie opakowań do produkcji
  • Portale klientów + rozliczenia opakowań klientów
  • Obsługa reklamacji logistycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, logistyka
  • Min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi SAP
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrym-warunek konieczny
  • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Spółkę Grammer Automotive Polska
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet socjalny- wczasy pod gruszą oraz świadczenie świąteczne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV za pomocą przycisku aplikuj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.grammer.com.

GRAMMER Automotive Polska Sp. z o.o. to firma należąca do międzynarodowego koncernu branży motoryzacyjnej.

Na rynku polskim istniejemy od 1998r. Nasze dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Sosnowcu. Zatrudniamy obecnie ponad 800 pracowników. Specjalizujemy się w produkcji wyposażenia wnętrz pojazdów samochodowych znanych producentów. Nasze produkty są doskonale znane ze względu na ich wysoką jakość, funkcjonalność i nowoczesny wygląd.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych”.

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. obsługi klienta Sosnowiec
  • Logistyk Sosnowiec
  • Tajemniczy klient Sosnowiec
  • Obsługa hotelowa Sosnowiec
  • Obsługa gastronomii Sosnowiec
  • Specjalista ds. Sprzedaży Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zakupów Sosnowiec
  • Specjalista ds. marketingu Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087