Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, Lublin Voivodeship, Polska
AUTO-GAZDA MM SPÓŁKA Z O. O.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klientów w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji,
  • dbałość o zadowolenie klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi,
  • koordynowanie prac oraz opieka nad samochodem klienta.

WYMAGANIA:
  • znajomość zagadnień związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych,
  • umiejętność odczytu kalkulacji szkód,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość programu Audanet, Audatex, Auto online

OFERUJEMY:
  • Kartę MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190