SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Silesian Voivodeship, Polska
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa Klientów zakresie procesu likwidacji szkód komunikacyjnych w oparciu o obowiązujące standardy firmy,
  • wykonywanie oględzin pojazdów,
  • sporządzanie kosztorysów naprawa w ramach likwidacji szkody,
  • nadzór nad prowadzoną naprawą, kontrola terminu zakończenia,
  • kontrola jakości wykonania naprawy,
  • rozliczanie zleceń naprawy oraz wystawianie faktur,
  • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w ramach likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • windykacja należności.

WYMAGANIA:
  • wiedza techniczna w zakresie budowy samochodu,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki samochodowej,
  • umiejętność przeprowadzania oględzin samochodu i tworzenia kosztorysów,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programu Audanet (Audatex) i platform obsługi towarzystw ubezpieczeniowych,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność rozmów z klientami,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników firmy,
  • pracę z osobami, dla których motoryzacja jest pasją,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dodatkowe ubezpieczenie.

  • Praca Częstochowa
  • Likwidator szkód Częstochowa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Częstochowa
  • Specjalista ds. PR Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699