Specjalista ds. Legalizacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa procesu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców (m.in. weryfikacja możliwości zatrudnienia kandydata, uzyskanie zezwoleń, kart pobytu)
  • Odpowiedzialność za poprawność zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Przygotowywanie/odbiór/kontrola dokumentacji związanej z zatrudnieniem cudzoziemców oraz wprowadzenie danych do systemu kadrowego
  • Monitorowanie statusów spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postepowań administracyjnych/Kontrola i dbałość o dokumentację legalizująca pobyt i pracę cudzoziemców w trakcie zatrudnienia
  • Współpraca z Urzędami: m.in. z Urzędami Wojewódzkimi oraz Urzędami Pracy w zakresie zatrudnienia cudzoziemców
  • Prowadzenie korespondencji z urzędami w toku postępowania, przygotowanie odpowiednich pism, w tym wniosków i załączników
  • Bieżąca współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy
  • Znajomość zasad legalizacji obcokrajowców (procedura wydawania Zezwoleń typu A)
  • Znajomość przepisów dotyczących legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy
  • Koncentracja na zmieniające się przepisy
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – realizowanie projektów dla dużych, znanych firm
  • Dedykowane szkolenia z zakresu legalizacji
  • Karta Multisport oraz opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej w wybrane dni

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851