Specjalista ds. Lean Manufacturing
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Województwo śląskie, Polska
KIRCHHOFF Polska sp. z o.o.
1. 10. 2024

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Zadania

  • Rozwijanie systemu Lean Manufacturing i ciągłego doskonalenia w całym zakładzie, w tym w zespołach operacyjnych i administracyjnych;
  • Implementowanie i rozliczanie projektów optymalizacyjnych;
  • Nadzorowanie i koordynacja efektywnego funkcjonowania systemu Kaizen;
  • Przeprowadzanie szkoleń i warsztatów związanych z poprawnym funkcjonowaniem systemu KAPS, metodami i narzędziami Lean Manufacturing;
  • Udział w audytach kaskadowych i audytach pomiędzy zakładami;
  • Monitorowanie wyników i zadań w ramach prowadzonych planów działań.

Twój Profil

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość systemu i narzędzi Lean Manufacturing (SMED, VSM, 5S);
  • Wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętność dzielenia się wiedzą;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • Zdolność wpływania na innych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość MS Excel, PowerPoint.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Premia kwartalna;
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy.

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667