Specjalista ds. Lean Manufacturing
  • Legnica
Legnica, Legnica, Województwo dolnośląskie, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest firma z braży automotive.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie/ moderowanie projektów Problem Solving;
  • Promocja i realizacja kultury ciągłego doskonalenia;
  • Opieka nad Kaskadą Shop Floor Management – w tym dokumentacja, coaching i nadzór nad realizacją;
  • Prowadzenie sesji szkoleniowych i warsztatów lean dla pracowników na wszystkich poziomach;;
  • Ścisła współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w celu definiowania możliwości poprawy;
  • Prowadzenie dokumentacji standardów pracy związanej z CI/PS/SFM;
  • Przygotowywanie i przedstawianie raportów w języku angielskim

Wymagania:

  • Min 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze lean manufacturing
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów oraz organizacja i priorytetyzacja zadań;
  • Biegłą znajomość języka angielskiego;
  • Biegła znajomość narzędzi Microsoft Office;
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole;
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 8 500 - 11 250 brutto PLN na umowę o pracę
  • Dofinansowanie posiłków
  • Dofinansowanie do urlopów
  • Karty podarunkowe
  • Bony świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym z możliwością włączenia rodziny
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Specjalistyczne szkolenia

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. Sprzedaży Legnica
  • Specjalista ds. Zakupów Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Specjalista ds. ofertowania Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Legnica
  • Specjalista ds. Eksportu Legnica
  • Specjalista ds. transportu Legnica
  • Specjalista ds. HR Legnica
  • Specjalista ds. turystyki Legnica
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584