Specjalista ds. Kursów i Szkoleń
  • Rzeszów
Rzeszów
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu
18. 10. 2024

Lokalizacja: Rzeszów (praca stacjonarna)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / zlecenie / B2B

Opis stanowiska:

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu (PIRKFiS) poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kursów i Szkoleń, odpowiedzialnej za organizację, koordynację oraz rozwój programów szkoleniowych. Jeśli masz doświadczenie w planowaniu i realizacji kursów oraz szkoleń, a także potrafisz zarządzać projektami szkoleniowymi, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

• Planowanie i organizacja kursów oraz szkoleń zgodnie z harmonogramem organizacji.

• Koordynacja współpracy z trenerami i prowadzącymi kursy.

• Zarządzanie dokumentacją szkoleniową, w tym harmonogramami, listami uczestników oraz certyfikatami.

• Nadzór nad procesem rejestracji uczestników oraz komunikacja z uczestnikami kursów.

• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak BUR i PUP, w zakresie dofinansowania szkoleń.

• Monitorowanie dostępnych funduszy na szkolenia oraz wprowadzanie danych do systemów.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie oparte na 4 składnikach:

o Podstawa: od 6000 zł brutto miesięcznie.

o Prowizja: za realizację celów szkoleniowych i projektów.

o Premia kwartalna: uzależniona od wyników i jakości realizowanych kursów.

o Uznanie roczne: za wybitne zaangażowanie w rozwój programów szkoleniowych.

• Bezpłatne członkostwo w PIRKFiS, obejmujące dostęp do wydarzeń sportowych, szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego.

• Elastyczne godziny pracy.

• Budżet na szkolenia i rozwój zawodowy.

Proces rekrutacji:

1. Przesłanie aplikacji: Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową.

2. Weryfikacja CV: Analiza doświadczenia i umiejętności kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska.

3. Rozmowa telefoniczna: Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na wstępną rozmowę telefoniczną.

4. Rozmowa kwalifikacyjna: Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (stacjonarną).

5. Decyzja: Ostateczną decyzję o wyborze kandydata podejmujemy po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji.

Wymagania:

• Doświadczenie w organizacji i koordynacji kursów oraz szkoleń.

• Bardzo dobra komunikacja oraz miła aparycja.

• Umiejętność prowadzenia produktywnych rozmów z klientami, wykładowcami i instruktorami.

• Dbałość o czas, rzetelność, staranność i dokładność.

• Prawo jazdy kategorii B.

• Operatywność i doświadczenie w zarządzaniu projektami szkoleniowymi.

• Dodatkowe umiejętności:

o Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

o Zdolność do pracy pod presją czasu.

o Monitorowanie wyników szkoleń oraz ocena efektywności.

o Znajomość systemów zarządzania szkoleniami (LMS) i biegłość w MS Office (Excel, PowerPoint).

o Proaktywne podejście do realizacji zadań oraz dbałość o szczegóły.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@pirkfis.pl. W tytule wiadomości prosimy o podanie: „[Twoje imię i nazwisko – Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Kursów i Szkoleń”. Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699