Specjalista ds. księgowości zarządczej
  • Mielec
Mielec, Mielec, Województwo podkarpackie, Polska
BURY Sp. z o.o.
7. 10. 2024

BURY Sp. z o.o. to międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie pomiarów według przyjętych procedur / instrukcji pomiarowych
  • Redagowanie raportów z pomiarów oraz ich terminowe przekazanie zainteresowanym stronom
  • Ocena wyników pomiarów
  • Informowanie zainteresowanych komórek o wykrytych niezgodnościach według zasad przyjętych w firmie
  • Archiwizowanie dokumentów (raportów z pomiarów) według zasad przyjętych w firmie
  • Przeprowadzanie wzorcowań przyrządów pomiarowych zgodnie z „Wykazem wyposażenia do kontroli, pomiarów i badań podlegającego okresowemu sprawdzeniu”
  • Dokonywanie zapisów przeprowadzonych prac według zasad przyjętych dziale
  • Składanie wniosków dotyczących rozszerzenia zaplecza badawczego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania norm i rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (Skaner, maszyna CMM)
  • Znajomość podstawowych metod pomiarowych z zakresu metrologii długości i kąta
  • Dobra organizacja pracy
  • Rzetelność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190