Specjalista ds. księgowości (spółka zagraniczna)
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Kielce
Pracodawca
Dodano
29.08.2024
Numer referencyjny
JAOK

Zadania:

  • Przeprowadzanie i koordynacja czynności księgowych związanych z zamknięciem miesiąca jednej ze spółek grupy kapitałowej
  • Księgowanie wyciągów bankowych i kontakt z kontrahentami w sprawie należnych płatności;
  • Wykonywanie płatności dla dostawców oraz płatności podatkowych;
  • Przeprowadzanie ewidencji księgowej w zgodzie ze standardami lokalnymi oraz IFRS;
  • Rozliczanie wydatków służbowych;
  • Comiesięczne raportowanie sprawozdań finansowych do spółki dominującej;
  • Krótkoterminowe planowanie płynności finansowej;
  • Codzienna współpraca z działami spółki w zakresie powierzonych zadań;
  • Współpraca z audytorem w ramach audytów rocznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe Ekonomia / Finanse / pokrewne;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • Min 2 lata doświadczenia w księgowości, controllingu, audycie lub pokrewnym obszarze;
  • Znajomość Excel, SAP lub innego systemu ERP;
  • Język niemiecki mile widziany
  • Gotowość do okazjonalnych podróży.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Radomiu
  • Umowę o pracę dla każdego pracownika
  • Stabilizację zawodową
  • Możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umów zlecenie, umów o dzieło)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej sytuacji na rynku
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

We are an international recruitment agency established in 1987 in Israel and present in Poland since 2014. We specialize in permanent and temporary recruitment. Our headquarters are located in Poznań, with additional branches in Warsaw, Gdańsk, and Wrocław.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536