Specjalista ds. Księgowości - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla klienta zlokalizowanego w centrum Wrocławia poszukujemy specjalisty w obszarze księgowości (GL&AP). Jeśli jesteś świeżo po studiach albo szukasz pierwszego doświadczenia w księgowości w dużej korporacji i chcesz znaleźć stabilne zatrudnienie z możliwościami na rozwój zawodowy to ta oferta jest dla Ciebie.

Specjalista ds. KsięgowościMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Codzienna współpraca z globalnymi zespołami finansowymi i operacyjnymi.
  • Efektywne procesowanie faktur i innych dokumentów księgowych.
  • Wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów związanych z procesami księgowymi.
  • Obsługa płatności i alokacja wpłat.
  • Wykonywanie zadań związanych z księgowością Księgi Głównej i AP.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub doświadczenie w tych obszarach (FiR, Ekonomia).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy.
  • Chęć zdobycia pierwszego doświadczenia w księgowości lub zmiany ścieżki kariery.

Oferujemy:

  • Bardzo rozbudowany proces wdrożeniowy wraz z pakietem wstępnych szkoleń.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami.
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia.
  • Dostęp do platform szkoleniowych.
  • Możliwość pracy na najnowocześniejszych programach i narzędziach księgowych.
  • Niesamowite biuro w samym centrum Wrocławia, z bardzo łatwym dojazdem komunikacją miejską z każdej części miasta.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210