SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI KADR I PŁAC
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Zakład Usług Geologicznych Geotech Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Główny zakres obowiązków:
• Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
• Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników
• Sporządzanie list płac i deklaracji podatkowych
• Prowadzenie akt osobowych
• Przygotowanie umów o pracę i umów zleceń
• Sporządzanie deklaracji miesięcznych dla ZUS-u, PPK pracowników
• Rejestrowanie i wyrejestrowanie płatników i ubezpieczonych
• Prowadzenie zapisów księgowych – rozliczeniowych
• Sporządzanie delegacji krajowych
Wymagania wobec kandydatów:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Potwierdzone kwalifikacje zawodowe
• Komunikatywność
• Samodzielność
• Chęć do pogłębiania zdobytej wiedzy
Mile widziana:
• Znajomość programów: Optima, Symfonia, Płatnik
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia
• Ubezpieczenie grupowe
• MultiSport
• Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838