Specjalista ds. Księgowości i Rozliczeń Podatkowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Klient portalu Praca.pl
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje aktualnie:

Opis stanowiska
  • Obsługa księgowości w systemie SAP, zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z polskim prawem i standardami firmy.
  • Kontrola i zamknięcie miesięcznych i rocznych rozliczeń.
  • Dokładne i terminowe przygotowywanie deklaracji podatkowych.
  • Nadzór nad kosztami i zgodność ich z budżetem.
  • Zarządzanie windykacją i zobowiązaniami.
  • Współpraca z bankami, leasingodawcami, ubezpieczycielami i doradcami.
  • Udział w tworzeniu budżetu i raportów finansowych.

Wymagania
  • Minimum 5 lat doświadczenia w podobnej roli.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (preferowany SAP).

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie.
  • Pakiet socjalny.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584