Specjalista ds. księgowości
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
MORSKIE CENTRUM NAUKI im.PROF. JERZEGO STELMACHA
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno–rachunkowym oraz ich dekretacja;
  • obsługa i ewidencja faktur zakupu krajowych i zagranicznych oraz innych dowodów księgowych (wyciągi bankowe, delegacje, zaliczki, itp.);
  • wystawianie faktur sprzedaży, księgowanie raportów kasowych, rozliczanie kart płatniczych, sprzedaży internetowej;
  • przygotowywanie i wykonywanie przelewów;
  • analiza kont, uzgadniane sald rozrachunków, sprawdzanie kompletności zapisów, pomoc w okresowych zamknięciach ksiąg;
  • udział w procesie rozliczania inwentaryzacji;
  • aktywny udział w pracach w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, sprawozdawczości kwartalnej oraz rocznej sporządzanej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego mieszczące się w charakterze pracy;

WYMAGANIA:

NIEZBĘDNE

  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne w zakresie finansów i rachunkowości;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT, VAT, IFT), ustawy o finansach publicznych, ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej;
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy oraz dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • terminowość wykonywanych działań;

MILE WIDZIALE:

  • doświadczenie w pracy w instytucji kultury bądź innej jednostce sektora finansów publicznych;
  • znajomość obsługi programu finansowo-księgowego Symfonia (moduły: finanse i księgowość, handel, obieg dokumentów);

OFERUJEMY:

  • ciekawą i stabilną pracę w renomowanej Instytucji Kultury;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpraca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,
  • szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • ruchoma organizacja czasu pracy (rozpoczęcie 07:00-10:00 do 15:00-18:00)
  • możliwość poszerzania wiedzy poprzez współpracę z biegłym rewidentem oraz szkolenia;
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • możliwośc korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • możliwośc przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego,
  • możliwośc skorzystania z pakietów sportowych po preferencyjnej cenie
  • możliwośc pracy zdalnej "okazjonalnej:
  • dofinansowania do szkoleń/kursów
  • owoce w pracy
  • możliwość otrzymania premii uznaniowej
  • możliwość otrzymania biletów na imprezy kulturalne

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. reklamy Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030