Specjalista ds. Księgowości
  • Poznań, Nowe Miasto
wielkopolskie, Poznań, Nowe Miasto, wielkopolskie, Polska
MEGA LEX Sp. z o.o.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Obsługa dokumentacji finansowej i księgowej.
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i ewidencji.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Współpraca z zespołem księgowym.
  • Kontrola prawna i formalna dokumentacji.
  • Bezpośredni kontakt z klientami i instytucjami.
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPiR.
  • Tworzenie sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • Wykształceni z dziedziny finansów/rachunkowości.
  • Doświadczenie w księgowości (księgi handlowe).
  • Znajomość prawa podatkowego, bilansowego i obsługi programów księgowych.
  • Dobre umiejętności z MS Office, szczególnie Excel.
  • Precyzja, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole i komunikacji.
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Mile widziana znajomość Comarch lub Symfonia.

Oferujemy:

  • Dynamiczną pracę w zespole ceniącym współpracę i wspólne rozwiązywanie problemów.
  • Rozwój zawodowy: szkolenia, dostęp do platformy Wolters Kluwers.
  • 70% dopłaty do opieki zdrowotnej w LUX MED.
  • Pełne pokrycie składek ubezpieczeniowych NW.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567