Specjalista ds. Księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Fundacja Idylla
30. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej.
  • Obliczanie i rozliczanie zobowiązań podatkowych (VAT, PIT, CIT).
  • Sporządzanie bilansu i innych sprawozdań finansowych.
  • Konsultacje z doradcami podatkowymi.
  • Aktualizacja wiedzy o przepisach księgowych.
  • Uzgadnianie sald kont (należności, zobowiązania).
  • Śledzenie zmian w przepisach prawa podatkowego.
  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w samodzielnej księgowości.
  • Znajomość programu ENOVA 365.
  • Znajomość przepisów podatkowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze NGO.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Dofinansowanie do edukacji i opieki zdrowotnej.
  • Ubezpieczenie na życie, karty sportowe.
  • Wsparcie psychologiczne, zniżki na produkty firmy.
  • Spotkania integracyjne i inne benefity pracownicze.
  • Pracę z możliwością wpływu na rozwój organizacji NGO.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132