Specjalista ds. Księgowości
  • Dębica
Dębica, Dębica, podkarpackie, Polska
Suret Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa księgowości
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych
  • Wysyłka JPK_VAT, VAT-UE
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Raportowanie do instytucji finansowych
  • Prawidłowa księgowość i dokumentacja
  • Weryfikacja kont, uzgodnienia rozrachunków
  • Nadzór nad inwentaryzacją i magazynami
  • Prognozy finansowe firmy
  • Regulacja zobowiązań, kontrola płatności
  • Reprezentowanie firmy przed urzędami skarbowymi
  • Współpraca z bankami
  • Sprawozdania statystyczne (NBP, GUS)
  • Monitoring zmian prawnych
  • Rozliczanie dotacji
  • Aktualizacja procedur i zasad rachunkowości
  • Wsparcie przy rozwijaniu systemu ERP
  • Tworzenie deklaracji PFRON
  • Zarządzanie należnościami i windykacja

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w roli kierownika księgowości
  • Doświadczenie w księgowości (preferencyjnie inżynieryjnej)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Współpraca z sektorem finansowym
  • Doświadczenie w MS Office, zwłaszcza Excel
  • Samodzielność, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Myślenie analityczne, rozwiązywanie problemów
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności deadlineowe
  • Znajomość enova365

Oferta:

  • Praca w wiodącej inżynieryjnej spółce
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Sfinansowane szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Wsparcie doświadczonego teamu
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055