Specjalista ds. księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Human & Hunter Professional
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

lokalizacja:  Warszawa, okolice ul. Puławskiej

budżet: 8 000 - 10 000 zł brutto

Zadania na stanowisku:

  • Dekretacja i wprowadzanie do systemu faktur zakupu,
  • Uzgadnianie podatku VAT od zakupu,
  • Rozliczanie kosztów i przychodów na budynki,
  • Ustalanie i rozliczanie stawek opłat za użytkowanie lokali,
  • Naliczanie i dekretacja podatku od nieruchomości,
  • Naliczanie i dekretacja opłat za odpady komunalne,
  • Ustalania podatku od budynków
  • Ustalanie opłat za wieczyste użytkowanie,
  • Analiza kont kosztowych i rozrachunkowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie na lata (zastąpisz osobę, która odchodzi na emeryturę),
  • Serdeczny zespół współpracowników i niezbędne wsparcie podczas procesu wdrożenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię bilansową i premię roczną (w wysokości min. jednomiesięcznego wynagrodzenia),
  • Dopłatę do wypoczynku oraz bony upominkowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości (preferowane w spółdzielni mieszkaniowej, przy obsłudze wspólnot mieszkaniowych, wynajmie lokali lub u dewelopera)
  • Swobodna obsługa komputera,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Mile widziana znajomość programu S-Bit.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544