Specjalista ds. kosztorysowania w specjalności budowlanej i sanitarnej
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
17. 10. 2024

23_4367081

Obowiązki

  • przygotowywanie przedmiarów/kosztorysów/wycen w programie Norma,

  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji warunków zamówienia (SWZ),

  • weryfikacja kompletności dokumentacji przetargowej,

  • analiza otrzymanych przedmiarów robót,

  • sporządzanie zapytań ofertowych oraz weryfikacja poprawności ofert składanych

    przez podwykonawców oraz dostawców,

  • współpraca z kierownikiem budowy, kierownikiem kontraktu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym / sanitarnym,

  • znajomość – pakiet MS Office, AutoCad, Norma,

  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,

  • dokładność i skrupulatność w realizacji zadań,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.​

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • pracę przy prestiżowych projektach,

  • ambitne wyzwania zawodowe,

  • dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i kursów,

  •  pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662