Specjalista ds. kosztorysowania, specjalności: budowlana, elektryczna/elektroenergetyczna
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4326593

Obowiązki

  • analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z procedurą, przygotowania oferty dla Inwestorów prywatnych oraz publicznych,
  • przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych – kalkulacja kosztów i cen  (hotele, biurowce, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe),
  • weryfikacja kompletności dokumentacji przetargowej,
  • krytyczna analiza otrzymanych przedmiarów robót budowlanych,
  • udział w negocjacjach techniczno-handlowych z Inwestorami i Podwykonawcami,
  • sporządzanie zapytań ofertowych oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców oraz dostawców,
  • współpraca z dyrektorami i kierownikami projektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (budowlane/sanitarne/elektryczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,
  • umiejętność opracowywania dokumentów przetargowych,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office w tym MS Project, AutoCad, programy kosztorysowe np. Norma Pro,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • pracę przy prestiżowych projektach,
  • ambitne wyzwania zawodowe,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń

    i Kursów,
  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Siedlce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Siedlce
  • Specjalista ds. Zakupów Siedlce
  • Specjalista ds. marketingu Siedlce
  • Specjalista ds. ofertowania Siedlce
  • Specjalista ds. Zarządzania Siedlce
  • Specjalista ds. Eksportu Siedlce
  • Specjalista ds. transportu Siedlce
  • Specjalista ds. HR Siedlce
  • Specjalista ds. turystyki Siedlce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567