Specjalista ds. Kosztorysowania / Sieci i przyłącza sanitarn
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Radosław
26. 7. 2024

Dla naszego klienta, lokalnej, stabilnej firmy cieszącej się uznaniem na rynku poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. Kosztorysowania / Kosztorysant sieci i przyłącza sanitarne
Zakres obowiązków:
- Analiza i rozwiązywanie zagadnień oraz problemów technicznych z branży inżynieryjnej z zakresu instalacji i sieci sanitarnych,
- Kontrola finansowa przebiegu realizacji zadań inwestycyjno – budowlanych
- Wykonywanie rysunków do dokumentacji projektowych w oprogramowaniu CAD (szczególnie sieci i przyłącza – plany, profile, szczegóły) opracowywanie kompletnych dokumentacji projektowych pod nadzorem Projektanta
- Pozyskiwanie zgód formalno – prawnych dla projektowanych zamierzeń inwestycyjno – budowlanych,
Oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego technicznego (Inżynieria Środowiska lub pokrewne) praktycznej znajomości oprogramowania MS Office
- Umiejętności czytania dokumentacji technicznej sumienności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań projektowych
- Systematyczności, dobrej organizacji pracy
- Samodzielności w rozwiazywaniu zagadnień technicznych
Oferujemy:
- Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
- Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia dostęp do szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe
- Możliwość zdobycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
Koniecznie wyślij do Nas swoje CV

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648