Specjalista ds. kosztorysowania robót budowlanych
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, łódzkie, Polska
MIRBUD S.A.
23. 5. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników – MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;
  • KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;
  • JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44  w Warszawie, park magazynowo - logistyczny w Ostródzie.

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • analizowanie dokumentacji przetargowej
  • weryfikacja dokumentacji technicznej
  • wykonywanie przedmiarów robót w oparciu o dokumentację projektową
  • wysyłanie zapytań ofertowych
  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sporządzaniu kosztorysów budowlanych
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • biegła znajomość oprogramowania Norma Pro, Autocad, Pakietu MS Office
  • dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych
  • umiejętność szukania optymalnych rozwiązań
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • znajomość technologii prac budowlanych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509