Specjalista ds. Kosztorysowania / Kosztorysant
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
AAS sp. z o.o.
28. 5. 2024

Dla naszego klienta, lokalnej, stabilnej firmy cieszącej się uznaniem na rynku poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie wycen robót budowlanych instalacji i sieci sanitarnych
  • Analizowanie dokumentacji projektowych
  • Opracowywanie dokumentacji i sporządzanie ofert przetargowych
  • Sporządzanie zamówień urządzeń i materiałów
  • Przygotowywanie umów
  • Kontrola finansowa przebiegu realizacji zadań inwestycyjno-budowlanych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Doświadczenia w branży ogólnobudowlanej
  • Praktycznej znajomości oprogramowania MS Office
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Systematyczności, dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności w rozwiazywaniu zagadnień technicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia
  • Dostęp do szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

  • Praca Częstochowa
  • Kosztorysant Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. finansów Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080