Specjalista ds. Kosztorysowania
  • Tarnobrzeg
Tarnobrzeg, Tarnobrzeg, Podkarpackie Voivodeship, Polska
PESAM sp. z o.o. sp. k.
16. 9. 2024

Firma PESAM Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dębicy realizująca projekty w branży budowlanej jako Generalny Wykonawca inwestycji

poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Kosztorysowania

Zakres obowiązków :

  • wykonywanie kosztorysów i wycen na podstawie projektów lub przedmiarów robót
  • sporządzanie ofert, harmonogramów realizacji inwestycji i budżetu budowy na podstawie wykonanych kosztorysów
  • wspomaganie i kontrola kadry nadzorującej realizacje inwestycji w zakresie przyjętych rozwiązań uwzględnionych w kalkulacji kosztów

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość programów do kosztorysowania
  • znajomość zagadnień projektowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • umowa o pracę na pełny etat
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Praca na terenie Dębicy.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jaki przyszłych procesów rekrutacji.

Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Tarnobrzeg
  • Tarnobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567