Specjalista ds. korporacyjnych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)
6. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie wytycznych koncernowych oraz dostosowanie do nich wewnętrznych przepisów;
  • Zapewnienie spójności procedur w spółce z procedurami koncernowymi;
  • Wdrażanie standardów korporacyjnych oraz udział w realizacji zadań z obszaru compliance;
  • Koordynacja sprawnego obiegu dokumentów i korespondencji oraz dbanie o przepływ informacji;
  • Komunikacja ze spółkami grupy E.ON w Polsce;
  • Udział w organizacji eventów firmowych;
  • Przygotowywanie prezentacji, pism, dokumentacji na potrzeby Zarządu i Rady Nadzorczej;
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd spółki.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1) – weryfikowane podczas procesu rekrutacyjnego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i zarządzania czasem.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Partnerstwo i zgrany Zespół;
  • Samodzielność, wpływ i możliwość rozwoju;
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy, wczasy pod gruszą, pakiet świadczeń socjalnych);
  • Transparentną kulturę organizacyjną;
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179