SPECJALISTA DS. KOORDYNOWANIA PROJEKTÓW, PRACOWNIK BIUROWY
  • Koźmin Wielkopolski
Koźmin Wielkopolski, Klasztorna 29, 63-720 Koźmin Wielkopolski, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
Stowarzyszenie "Wielkopolska z Wyobraźnią"
8. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane doświadczenie w pracy biurowej, praca z wnioskami oraz środkami unijnymi, obsługa środków unijnych, j. polski średnio zaawansowany
Zakres obowiązków: prace biurowe
oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy

Inne wymagania
praca biurowa, praca z wnioskami oraz środkami unijnymi, obsługa wniosków unijnych, preferowane doświadczenie w pracy biurowej

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę w zastępstwie

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcąceśrednie zawodowe

  • Praca Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Koźmin Wielkopolski
  • Koźmin Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190