Specjalista ds. koordynacji zleceń z językiem niemieckim (m/k)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Trenkwalder
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • kontakt e-mailowy i telefoniczny z niemieckojęzycznymi partnerami biznesowymi,
  • koordynacja wyjazdów i przyjazdów pracowników,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
  • współpraca z innymi działami (m.in. dział rekrutacji, administracji, HR, finansów),
  • weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów aplikujących na oferty pracy.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z niemieckimi współpracownikami,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy projektowej w firmach pośrednictwa pracy, obsłudze Klienta, rekrutacji.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • pracę w centrum Łodzi (ul. Piotrkowska),
  • kartę Multisport,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus motywujący system comiesięcznych premii,
  • współpracę ze zgranym, wspierającym zespołem,
  • indywidualnie dopasowane ścieżki rozwoju,
  • wyjątkową atmosferę całej organizacji.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584