Specjalista ds. Koordynacji Zamówień i Obsługi Klienta
  • Łomianki, ul. Łąkowa 52a
mazowieckie, Łomianki, ul. Łąkowa 52a, mazowieckie, Polska
Abramis Sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA:

  • Praca stacjonarna w biurze w Łomiankach.
  • Koordynowanie współpracy pomiędzy działami: sprzedaży, księgowości i magazynem.
  • Zarządzanie procesem zamówień: od przyjęcia, poprzez fakturowanie, aż po koordynację wysyłek i kontrolę należności.
  • Bezpośrednia obsługa klientów, doradztwo techniczne, przedstawianie ofert specjalnych.
  • Utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami handlowymi.

KRYTERIA ZATRUDNIENIA:

  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Samodzielność i inicjatywa.
  • Biegła obsługa MS Office, szczególnie Excel.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość Softlab ERP będzie dodatkowym atutem.
  • Wiedza o branży wędkarskiej jest mile widziana.

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Samodzielne i pełne wyzwań zadania.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, zniżki na sprzęt wędkarski, telefon służbowy i laptop.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699